KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16655206
nr 1665 5206
John Hedaeus
(1872-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:42:09
5/12 19:57:39
John Hedaeus
Läs mer om John Hedaeus